ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Ach te dolary i hazard na kasę

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

W związku z tym, że kasyn online opiera się na nieszczęście na Euro i Dolarach czyli hazard na kasę, ich kurs może mieć duży wpływ na wysokość wygranych graczy. Ostatnio wartość $ lawinowo spada, co powoduje nieustający grymas na twarzy osób, których wygrane liczone są w $.

Pewnie wielu z graczy z rozrzewnieniem wspomina złote czasy, gdy $ kosztował ponad 4 złote. Od tego czasu dolar uległ względem złotówki spadkowi o ponad połowę! W tym czasie wartość euro również zmniejszyła się o połowę. Słaby kurs dolara to oczywiście „zasługa” amerykańskich władz i wiszącej nad Stanami ciężkiej recesji gospodarczej. Jednak analitycy prognozują, iż jeszcze można mieć nadzieję. Jako przykład wymieniają rynki finansowe innych państw, które niegdysiejszy krach niemalże zniszczył, a mimo tego podniosły się i są teraz w doskonałej kondycji.

W tej chwili pozostaje nam żyć nadzieją, że $ ponownie stanie się potocznym określeniem bezpieczeństwa finansowego. Jednak nie możemy zapominać, że i ta sytuacja ma swoje zalety – zakupy w Stanach nigdy nie były takie tanie.
Hazard na kasę to cos co wciąga miliony ludzi.


kasyna bonusy


kasyno gry online