ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Bankroll Management w pokerze

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Bankroll Management, w skrócie BM to sposób zarządzania bankrollem czyli sumą pieniędzy jaką zamierzamy grać. Zadaniem BM jest ochrona kapitału poprzez dobór odpowiednich stawek. Przykładowo jeśli chcemy grać na stolikach z maksymalnym wejściowym 10 dolarów to

powinniśmy dysponować kwotą 250-350 dolarów. Jeżeli zeszlibyśmy poniżej 200 dolarów to należy zmienić stawki na niższe i grać stoliki 5 dolarowe dopóki nie odrobimy strat.

Poker to gra przede wszystkim oparta na statystyce. Nawet przy dobrze rozegranej ręce, mając ogromną przewagę, jesteśmy w stanie przegrać rozdanie. BM chroni nas przed takimi pechowymi rozdaniami które w pokerze będą się zawsze zdarzały.
Jedynym metodą jaką możemy walczyć z takim zjawiskiem jest wspomniany BM. Zawsze powinniśmy dysponować kwotą przynajmniej 25 – 35 wpisowych uczęszczanych przez nas stolików.

Niektórzy gracze nie czują się swobodnie by przechodzić na wyższe stawki. Przyczyny to brak pewności siebie, świadomośc swoich umiejętności które nie pozwalają wejść wyżej bądź też inne. Lepiej grać stawki za niskie niż za wysokie.


kasyna bonusy


kasyno gry online