ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Bezpieczeństwo w Bwin

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Bezpieczeństwo w Bwin to priorytet podczas zawierania zakładów sportowych jak i gry w kasynie na prawdziwe pieniądze.
W jaki sposób powinno się dbać o swoje konto, aby uniknąć nieprzyjemności.

Po pierwsze każdy zarejestrowany użytkownik powinien sprawdzać stan swojego konta po każdym logowaniu. W przypadku wykrycia lub podejrzenia jakichs niepoprawnych danych należy bezzwłocznie skontaktować się z obsługa klienta.

Na graczu spoczywa odpowiedzialność za to, aby jego dane do logowania nie dostały się w niepowołane ręce. Gdy zaistnieje podejrzenie o włamaniu konieczne jest skontaktowanie się z obsług± klienta.

Ponadto każdy zakład zawarty za pomoc± prawidłowych danych logowania zostaje uznany za obowiazujacy. Zaakceptowanie wielkoaci zakładu leży w po stronie bwin Interactive Entertainmetn AG.

Każdy gracz może dokonać zamknięcia swojego konta. Wówczas jego dodatni bilans na koncie zostaje wypłacony, a dane zapisane. Nie da się usunać danych, ponieważ bwin musi czuwać nad ewentualnymi oszustwami. Nie sa one jednak w żaden inny sposób wykorzystywane, jak tylko do celów unikania oszustw.

Jak widać gra na Bwin Interactive Entertainmetn AG jest absolutnie bezpieczna. Nie trzeba się absolutnie niczego obawiać.


kasyna bonusy


kasyno gry online