ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Bezpieczna ruletka

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Bezpieczna ruletka jest grą posiadającą wielu zwolenników na całym świecie, jest ona bardzo łatwa i szybka do opanowania. Prawdopodobnie na tej grze kasyna najwięcej zarabiają, więc lepiej ją traktować jako zabawę i źródło niesamowitych wrażeń, a nie jako szansę na wygranie wielkich pieniędzy. Jednak przy odrobinie szczęścia i intuicji, wygrane mogą być również bardzo atrakcyjne.

Reguły gry są bardzo proste. Jedyne co musisz zrobić, to obstawić pole określoną przez Ciebie wartością. Wygrana wiąże się z obstawieniem pola, które jest odpowiednie dla danej liczby, która zostanie wylosowana przez krupiera, w drodze zatrzymania się kulki w kole ruletki. W owym kole ruletki, znajduje się najczęściej 36 pól o kolorach czerwieniu i czerni, zatrzymanie się kulki na danym polu jest tak samo prawdopodobne.

Jeśli przypuszczasz, że kulka zatrzyma się na danej liczbie, obstaw odpowiednie pole określające tą liczbę na polu gry, jeszcze zanim koło ruletki wejdzie w ruch. Kiedy kulka zatrzyma się na liczbie, która została przez Ciebie obstawiona, wartość zainwestowana w grę, zostanie odpowiednio pomnożona, w zależności od wybranego przez Ciebie pola.


kasyna bonusy


kasyno gry online