ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Bezpieczne logowanie do bukmachera przez VPN Tobet

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Bezpieczne logowanie do bukmachera przez VPN ma na celu zmiane adresu IP. Dostęp do panelu gracza, w którym możemy m.in. zawierać zakłady osiągany jest jedynie po zalogowaniu. W tym celu należy wejść na stronę Tobet.com i kliknąć w zlokalizowany w prawym górnym roku witryny napis „Zaloguj”.

W wyświetlonym oknie wprowadzamy nazwę użytkownika oraz hasło. Wspomniane dane określiliśmy samodzielnie w procesie rejestracji. Po wprowadzeniu klikamy w „Zaloguj się”.

W razie zapomnienia danych do któregoś z wymaganych pól możliwe jest skorzystanie z procedury odzyskiwania hasła, którą uruchamiamy przez kliknięcie w „Zapomniałeś hasła?”.

Z racji tego, iż na naszym koncie po złożeniu depozytu przechowywane są pieniądze, należy pamiętać by danych do konta nie udostępniać innym. Warto też ograniczyć zapisywanie omawianych danych przez przeglądarkę, zwłaszcza w przypadku, gdy z naszego komputera korzystają również np. inni domownicy lub współlokatorzy. Jeśli zachodzi podejrzenie, że nasze dane dostały się w niepowołane ręce, należy najpierw zmienić hasło, a jeżeli proceder się powtarza, zgłosić to firmie Tobet.


kasyna bonusy


kasyno gry online