ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Gra w pokera na wirtualne pieniądze

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

W wielu kasynach gra w pokera na wirtualne pieniądze jest dopuszczalna.

Prawie każdy pokerroom oferuje możliwość gry za wirtualne pieniądze. Jest to o tyle wygodne że nie możemy przegrać pieniędzy, ale z drugiej strony nie możemy też ich wygrać.

Zachęcamy każdego początkującego gracza do oswojenia się z pokerem przez grę na wirtualne pieniądze. W ten sposób zapoznamy się z hierarchią układów, zaczniemy rozumieć jak wygląda przebieg licytacji czy też jak działa sam program oferujący pokera. Przestrzegamy jednak przed nabieraniem pewności siebie wraz z rosnącą liczbą wirtualnych dolarów. Gracze grający w takich typach rozgrywek również uczą się gry i nie należy ich traktować jak godnych przeciwniów. Często będą podejmować decyzje wbrew jakiejkolwiek logice, nawet przebijać przeciwko dziewięciu przeciwnikom nie mając szans na wygraną. Piękne może być uczucie gdy czujemy się jak najwięksi pokerzyści świata
wygrywając wirtualne pieniądze. Jednak takie wrażenie zostanie ostudzone wraz z rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze. Nie zalecamy zbyt długiego pobytu w grach na tak zwane “play money”. Jedyne co możemy wygrać to mylna pewność siebie oraz złe nawyki.
Jak interesuje Cię bezpieczna gra w pokera na wirtualne pieniądze to skorzystaj z punktów które opisaliśmy.


kasyna bonusy


kasyno gry online