ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Graj dzisiaj na koszt bet365 w Internecie

 • Rozmiar czcionki
 • A+ A-

Zagraj w Kasynie bet365 w Internecie w dowolnym dniu promocji, a otrzymasz 25% zwrot od sumy swoich przegranych w czasie gry. Aż do 1.250 PLN jest dostępne.

Poczuj się jak u siebie w domu, grając w swoje ulubione gry Kasyna i zdobądź darmowe żetony na swoje konto.

Musisz zdecydować się, aby skorzystać z tej wspaniałej oferty, możesz to zrobić w dowolnym momencie, przed zakończeniem promocji. Zarejestruj się już teraz, aby otrzymać 25% zwrotu na nasz koszt!

Otwórz konto, odbierz 500 pln bonus w bet365 w Internecie

Regulamin:

 1. Promocja trwa od 00:00 GMT do 23:59 GMT w dniach 6. i 27. lutego 2014.
 2. Zwrot w promocji Na nasz koszt dotyczy sumy wszystkich przegranych w czasie gry, w dowolnym z 24-godzinnych okresów promocyjnych, we wszystkich grach w Kasynie, z wyjątkiem Bakarata na żywo i Ruletki na żywo.
 3. Minimum 250 PLN musi zostać przelane na konto gracza w Kasynie, w czasie godzin promocyjnych, aby gracz zakwalifikował się do otrzymania zwrotu gotówki w promocji Na nasz koszt.
 4. Gracze muszą zdecydować się na udział w tej promocji, aby mieć prawo do otrzymania zwrotu. Najpóźniej gracz może się zdecydować o 23:59 GMT w dniu promocji. Wystarczy, że gracze raz się zdecydują, aby mieć prawo do wszystkich dalszych promocji Na nasz koszt.
 5. Aby mieć prawo do otrzymania zwrotu, gracze muszą rozegrać minimum 50 rozdań lub kręceń w czasie trwania promocji.
 6. 25% przegranych zostanie zwróconych, z minimalną kwotą w wysokości 125 PLN oraz maksymalną 1.250 PLN wypłaconą na konto gracza. Zwroty zostaną wypłacone dzień po zakończeniu promocji. Wszystkimi zwrotami należy obrócić minimum 20 razy, przed dokonaniem przelewu lub wypłaty z konta gracza.
 7. Aby zakwalifikować się do tej promocji, gracz musi kwalifikować się do otrzymania minimum 125 PLN.7
 8. Gracze, u których na koncie jako kraj zamieszkania zarejestrowane są Włochy, są wykluczeni z udziału w tej promocji.
 9. Wszystkie zwroty uzyskane w tej promocji są ważne przez 30 dni. Wszystkie niewykorzystane zwroty zostaną usunięte po 30 dniach, wraz ze wszystkimi wygranymi, które się do nich przyczyniły.
 10. Wszystkie kwoty nagród/bonusów zostaną obliczone zgodnie z aktualną tabelą walut, która została określona wyłącznie przez bet365, według własnego uznania.
 11. Tylko zakłady postawione w grach za prawdziwe pieniądze będą liczyły się do spełnienia wymagań obrotu. Zakłady postawione za bonus, nagrodę lub środki uzyskane z rabatu nie będą się liczyły do wymagań obrotu.
 12. Jeżeli klient wystąpi z prośbą o wypłatę lub przelew z konta używanego do gry, przed spełnieniem niezbędnych warunków obrotu, to straci cały bonus i wygrane znajdujące się na koncie. Tylko wypłata sumy oryginalnego depozytu lub pozostałej kwoty oryginalnego depozytu będzie możliwa.
 13. Zakłady z minimalnym ryzykiem nie liczą się do jakiejkolwiek części tej promocji, w tym do wymagań obrotu bonusem lub do akumulacji jakichkolwiek punktów. Gracze stosujący taktykę stawiania zakładów o minimalnym ryzyku podczas korzystania z bonusów lub nagród pieniężnych ryzykują utratę bonusów, nagród pieniężnych i wszystkich, pochodzących z nich wygranych.
 14. Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe. bet365 zastrzega sobie prawo do pobrania od klienta opłaty administracyjnej, aż do wysokości bonusu od depozytu, darmowego zakładu lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych. Zastrzegamy sobie również prawo do poproszenia klienta o dostarczenie dokumentacji wystarczającej, według naszego uznania, do potwierdzenia tożsamości klienta przed przyznaniem mu jakichkolwiek bonusów, darmowego zakładu lub ofert na ich konto.
 15. Oferty bet365 są skierowane do graczy rekreacyjnych i bet365 może wedle własnego uznania ograniczyć prawo klientów do udziału we wszystkich lub w niektórych aspektach dowolnej promocji.
 16. Oferty dla wszystkich klientów są ograniczone do jednej na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe, adres email, numer telefonu, ten sam numer formy płatności (np. karta kredytowa lub debetowa, NETeller itp.) i dzielony komputer, np. biblioteka publiczna i miejsce pracy. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania dostępności dowolnej oferty lub wszystkich ofert dla jakiegokolwiek klienta lub grupy klientów według własnego uznania. Oferty mają tylko zastosowanie do klientów, którzy złożyli rzeczywisty depozyt w bet365.
 17. bet365 zastrzega sobie prawo do zmiany, odwołania, odebrania lub odmowy jakiejkolwiek promocji według własnego uznania.
 18. bet365 zastrzega sobie prawo do użycia imion, pseudonimów i/lub alias we wszystkich ogłoszeniach dotyczących wyników turniejów, odbiorców jakichkolwiek bonusów promocyjnych i zwycięzców Progresywnych Jackpotów.
 19. Gracze, którzy się zakwalifikują się, będą mieli możliwość zaakceptowania lub odrzucenia nagrody/bonusu. Jeżeli gracz odmówi, to nie może później poprosić o dodanie nagrody/bonusu na swoje konto.
 20. Pracownicy i zarząd bet365, wszelkie agencje promocyjne lub inne, licencjobiorcy, licencjodawcy, dostawcy usług oraz inne powiązane firmy nie są uprawnione do skorzystania z Promocji. Odnosi się to również do rodzin wyżej wymienionych.

kasyna bonusy


kasyno gry online