ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Legalny hazard na pieniądze na przestrzeni wieków

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Legalny hazard na pieniądze obecnie dostępny jest w wielu krajach także w UE.
Na przestrzeni wieków wielcy tego świata oddawali się przyjemnością, jakie dawała im gra w przeróżnego rodzaju gry hazardowe. Juliusz Cezar wraz ze swym przyjacielem, Markiem Antoniuszem większość swojego czasu spędzali na grze w kości.

Cesarz Klaudiusz również bardzo miłował tą grę, nawet do tego stopnia, że kazał przerobić wnętrze swojego powozu w taki sposób, by można było tam grać w kości. Następca Klaudiusza, Neron także był znanym graczem w kości. W dość ciekawy i zarazem barbarzyński sposób rekompensował sobie własne przegrane, poprzez aresztowania i egzekucje bogaczy, co pozwalało mu na rekompensatę ich dóbr.
Henryk VIII zasłynął z tego, iż podczas jednej z gier hazardowych przegrał dzwon kościelny z City of London. Również Casanova, znany włoski uwodziciel miał swoją osobistą kochankę, wobec której był niezwykle lojalny, hazard. Hazard był nieodzownym gościem saloonów na Dzikim Zachodzie w XIX wieku. słynny, legendarny rewolwerowiec i szeryf zarazem Wyatt Earp. Faktem jest, iż był on naprawdę niezwykle utalentowanym i dobrym graczem.
Swoje życie przy pokerze stracił inny słynny rewolwerowiec Bill Hickok. “Dziki Bill”. Dziki Bill siedząc tyłem do drzwi nie zauważył wchodzącego innego gracza Jack McCall, który wyciągnął broń i strzelił Billowi w tył głowy… Legalny hazard na pieniądze w UE oferują kasyna gry które polecamy a które zarejestrowane są w krajach UE


kasyna bonusy


kasyno gry online