ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

W Multilotka najlepiej grać na 2 lub 3 skreślenia bo to bezpieczna gra i daje częste wygrane

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Prawda czy fałsz?

To oczywiście nieprawda – w sposób “tradycyjny Multilotka nie należy ponieważ gra ta jest oparta na niekorzystnych dla gracza zasadach a już absolutnie nie można uznać, ze gra na 2 lub 3 skreślenia daje “częste wygrane”.

Dla przykładu prawdopodobieństwo wypadnięcia trzech wybranych przez nas liczb w Multilotku wynosi 1:72 (czyli wybrane przez nas liczby najprawdopodobniej zostaną wylosowane raz na siedemdziesiąta losowania) a w przypadku trafienia wcale nie otrzymamy postawionej przez nas kwoty powiększonej x72 lecz tylko x26. Gra ta była by “uczciwa” gdyby otrzymana przez nas kwota była choćby pomnożona razy 70 albo chociaż x60 (co i tak dawało by Multilotkowi wielka nad nami przewagę), ale w sytuacji, gdy dostaniemy postawiona przez nas kwotę tylko x26 naprawdę trudno w takiej grze szukać zysków. podobnie rzecz się ma w przypadku grania “dwójkami”.

Prawdopodobieństwo wypadnięcia dowolnej wybranej przez nas “dwójki” liczb wynosi 1:17 a jeśli nam się to uda (statystycznie może się to zdarzyć 2 razy w miesiącu! czyli bardzo bardzo rzadko) to nie otrzymamy naszej stawki powiększonej 17-krotnie lecz tylko osiem razy. Ale czy aby napewno ośmiokrotnie??? Niestety nie! Powszechnie znana “tabela wygranych” w Multilotku nie mówi do końca prawdy. Dlaczego? Aby otrzymać np. kwotę 80zl grając dwójkami, (czyli przy trafieniu x8) musimy “zanieść” do kolektury nie, 10zl lecz 12zl 50gr – jak się wiec okazuje otrzymamy nasza kwotę powiększona nie według mnożnika x8, lecz x6,4 (bo 12,50 x6,4 = 80zl). Gdybyśmy naprawdę otrzymywali postawione przez nas pieniądze “x 8” to z postawionych 12zl50gr powinniśmy otrzymać nie 80zl, lecz cale 100zl!


kasyna bonusy


kasyno gry online