ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Obstawianie zdarzeń sportowych w Tobet

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Obstawianie zdarzeń sportowych jest dość prosta czynnością. Po złożeniu pierwszego depozytu dysponujemy już środkami na grę. Czeka nas więc pierwszy zakład, którego przygotowanie nie powinno nastręczać problemów.

Na początek wejście na stronę, potem logowanie. Spośród opcji na górze portalu wybieramy „Zakłady” i klikamy. Następnie ukaże się nam strona, na której możemy zapoznać się z aktualną ofertą zdarzeń.
Najpierw powinniśmy określić dyscyplinę, z której chcemy wybrać zdarzenie. Tobet oferuje nam szereg możliwości – od piłki nożnej, przez żużel, siatkówkę, aż po pokera i wydarzenia specjalne. Pod informacją o dyscyplinie umieszczone są rodzaje rozgrywek. Jeżeli odnajdziemy interesującą nas ligę, oznaczamy ją popularnym „ptaszkiem” w kwadracie po lewej stronie. Oczywiście, możliwy jest wybór więcej niż jednej opcji. Kiedy ten etap wnoszenia zakładu dobiegł końca, przemieszczamy się w prawy dolny róg oferty kursowej i klikamy „Pokaż kursy”.

Po tej czynności pokażą się nam kursy wystawione przez Tobet na interesujące nas zdarzenia. W celu wyboru określonego typu klikamy w kurs, który automatycznie zostanie uwzględniony w tworzonym przez nas kuponie po prawej stronie. Rzecz jasna, jeżeli się pomylimy, możemy usunąć typ dodany do kuponu za pomocą znaczka przypominającego kosz, który znajdziemy po lewej stronie naszego typu widniejącego na kuponie. W tym miejscu należy wspomnieć, iż Tobet oferuje nam zakłady typu singiel, akumulator oraz kupony systemowe. Ich oferta zaprezentowana jest nad wirtualnym kuponem.
Po zakończeniu selekcji zajmujemy się określeniem stawki i klikamy „dalej”. Następnie potwierdzamy naszą dyspozycję i gotowe. Status oraz liczbę naszych kuponów możemy sprawdzić w zakładce „Moje konto”.


kasyna bonusy


kasyno gry online