ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Poker królem świata?

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Z tego co możemy przeczytać ostatnio w prasie czy obejrzeć w telewizji poker w ostatnich latach rozwija się na skalę światową. Szczególnie jest to zauważalne w ostatnich 7 latach, gdy największe kasyna na świecie zorientowały się jak wielkie możliwości finansowe niesie za sobą ta gra i zaczęły organizować i sponsorować co roczne „mistrzostwa świata w pokera”, które są nawet transmitowane przez telewizję Eurosport.

Co bardzo ciekawe organizatorzy zapowiadają, że w roku 2009 łączna kwota przeznaczona na nagrody w mistrzostwach przekroczy sumę 40 milionów dolarów, z czego aż 10 milionów przypadnie na turniej główny. Nagrody, które będzie można zdobyć są naprawdę ogromne i można je nawet porównać do zarobków, które zdobywają najlepsi tenisiści na świecie tacy jak Roger Federer czy Novak Djokovic, a nawet bardzo dobrzy piłkarze.
W PokerStars Word Championship of Online Poker bo taką nazwę właśnie noszą tego roczne mistrzostwa, może wystartować każdy nawet początkujący gracz. Wystarczy dostęp do Internetu oraz instalacja sprzętu PokerStars oraz przejście kwalifikacji. Wiadomo jednak, że przed przystąpieniem do tego turnieju należało by potrenowanie w jakimś z dostępnych kasyn online albo poker roomów, bowiem jak to mówią – trening czyni mistrza.
Według mnie poker już teraz osiągnął sukces na skalę światową, a inne gry karciane takie jak blackjack czy baccarat, nigdy nie dorównają do jego poziomu. Poker jest obecnie królem gier karcianych, a jego dominacja przez najbliższe lata z pewnością nie zostanie przerwana.


kasyna bonusy


kasyno gry online