ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Popularność BlackJacka

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Popularna gra w oczko, czyli inaczej blackjack nabiera nowego znaczenia w kasynach! Blackjack jest chyba jedyną grą, w której możliwa jest regularna wygrana, a poza tym przynosi ona coraz większe zyski w kasynach.

Blackjack jest oczywiście nadal grą losową, jednak istnieje wiele systemów, za pomocą których możliwa jest zmiana statystyk, by pracowały na korzyść gracza. Ogólne zasady tej karcianej gry są stosunkowo proste i poznanie ich zajmuje stosunkowo mało czasu, około kilku minut. Na początku gracz otrzymuje dwie karty, z których zlicza sumę. Najważniejsze w grze jest to, aby w kartach zdobyć 21 punktów, lub być jak najbliżej liczby 21, nie przekraczając jej.

Po otrzymaniu dwóch kart, można zostać przy danym układzie lub dobrać kolejne, ryzykując przy tym przekroczenie liczby 21. Gdy przekroczymy sumę 21 w kartach, czyli mamy tzw. furę automatycznie przegrywamy rozgrywkę. W tej grze karcianej, w kasynach używa się przeważnie kilku talii złożonych z 52 kart. Liczba ich może być od jednej do ośmiu talii, podobno im mniej talii tym lepiej dla gracza.
Podobne artykuły


kasyna bonusy


kasyno gry online