ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Rejestracja w Tobet przez VPN

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Rejestracja w Tobet przez VPN to bardzo prosta czynność, która zagwarantuje nam dostęp do szerokiej oferty zakładów tego bukmachera. Tylko po uprzednim założeniu konta możliwa jest zabawa online, którą oferuje w/w firma.

Aby się zarejestrować wchodzimy na stronę Tobet.com. W prawym górnym rogu portalu lokalizujemy napis na zielonym tle „Zarejestruj się za darmo”. Kliknięcie przeniesie nas do formularza rejestracji podzielonego na trzy kroki.

Na pierwszym blankiecie wprowadzamy nazwę użytkownika, adres email (jeżeli posiadamy konto w Moneybookers i zamierzamy za jego pomocą deponować środki, to email podany w tym miejscu musi być zgodny z adresem, na który założyliśmy konto w Moneybookers), który następnie należy potwierdzić oraz hasło (również wymagające ponownego wprowadzenia). Poniżej zlokalizujemy trzy pola do oznaczenia popularnym „ptaszkiem”. Koniecznym jest jedynie złożenie oświadczenia o pełnoletniości, jednakże zaaprobowanie pozostałych dwóch opcji również może być przydatne. Gdy wszystko jest gotowe przenosimy się do drugiego kroku klikając „dalej”.

Drugi krok polega na zrealizowaniu wymogów dotyczących wprowadzenia danych osobowych oraz adresowych gracza. Ważne, by dokładanie wypełniać wszystkie pola, ponieważ w procesie weryfikacji Tobet może poprosić nas o przesłanie zeskanowanych dokumentów potwierdzających naszą tożsamość.

Ostatnia część rejestracji dotyczy wyboru waluty rozliczeniowej oraz określenia pytania bezpieczeństwa. Jest to szczególnie istotne, ponieważ w przypadku zagubienia lub zapomnienia danych do logowania, podczas procesu ich odzyskiwania, zostaniemy poproszeni o udzielenie odpowiedzi na pytanie wybrane w procesie zakładania konta na Tobet. Trzeci krok kończy się podaniem daty urodzenia (również bardzo ważna przy procesie weryfikacji) oraz potwierdzeniem zapoznania się z regulaminem usług oferowanych przez witrynę. Po wszystkim klikamy „otwórz konto”.

Na koniec zostaniemy poproszeni o ustawienie limitów konta oraz wprowadzenie posiadanego kodu promocyjnego, zaś aby skutecznie korzystać z założonego konta, musimy odwiedzić nasza skrzynkę mailową, w której znajdziemy wiadomość weryfikującą prawidłowość procesu rejestracji. Z treścią maila należy się dokładnie zapoznać i wykonać działania, które są od nas wymagane.


kasyna bonusy


kasyno gry online