ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Rejestracja u bukmachera Unibet

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Rejestracja u bukmachera Unibet sprowadza się do tego, iż przed rozpoczęciem gry powinniśmy założyć konto wpisując w panelu rejestracyjnym swoje dane osobowe i adresowe. Jest to niezbędne dla weryfikacji użytkowników oraz uruchomienia możliwości wpłat, wypłat oraz stawiania zakładów.

W tym celu otwieramy w przeglądarce stronę Unibet.com, wybieramy preferowany przez nas język i w lewym górnym rogu klikamy w napis na czerwonym tle „Zarejestruj się”. Na formularzu, który nam się wyświetli wpisujemy nasze dane osobowe, adres email (w przypadku posiadaczy konta Skrill niech będzie to adres, na który założyliśmy konto) oraz wprowadzamy naszą datę urodzenia i adres zamieszkania.

Konieczne będzie tez stworzenie profilu przez wpisanie nazwy użytkownika oraz hasła. Warto zwrócić uwagę na pytanie bezpieczeństwa, gdyż w razie zagubienia lub zapomnienia danych do logowania, odpowiedź na nie będzie konieczna dla prawidłowego wdrożenia procedury odzyskiwania danych konta. Pod polami do wpisania znajdują się trzy oświadczenia dotyczące bonusu, mailingu reklamowo-promocyjnego oraz pełnoletniości. Oznaczamy je wg indywidualnych preferencji oraz zgodnie z prawdą. Jeżeli wszystkie pola wypełniliśmy poprawnie, klikamy „Dalej” w prawym dolnym rogu strony i kończymy procedurę rejestracji.


kasyna bonusy


kasyno gry online