ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Rozbierany poker z dziewczynami

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Co to rozbierany poker z dziewczynami wie chyba każdy facet i wielu tego próbowało.

Opisywana dzisiaj w pewnym stopniu odmiana pokera jest atrakcyjnym urozmaiceniem szczególnie na wszelkiego rodzaju spotkania towarzyskie z niezobowiązującymi znajomymi.

Otóż poker o którym chciałbym dzisiaj Państwu napisać kilka słów to poker rozbierany. Nie jest odgórnie ustalone, jak powinna przebiegać partia rozbieranego pokera, ponieważ ta odmiana nie jest oficjalnie wyróżniona, jednak ja postaram się Państwu przybliżyć, jak mniej więcej owa rozgrywka wygląda. Przede wszystkim musicie zwracać uwagę na to, że w rozbieranym pokerze nie ma stawek pieniężnych, a wręcz przeciwnie, nie gra się w ogóle na pieniądze. Jedyną i główną stawką w tej odmianie pokera jest oczywiście Państwa ubranie.

Ten z Państwa kto będzie dysponował najgorszym układem kart ten ściąga z siebie jakąkolwiek odzież. Z gry przeważnie odpada ten, kto zostanie rozebrany do naga, jednakże musicie Państwo pamiętać, że czasami gracze w tą formę pokera ustalają, że po całkowitym rozebraniu się konkretnych osób wykonują one zadania, które ustala reszta graczy.

Rozbierany poker to stosunkowo specyficzna gra, która z pewnością nie przyjęła by się na przykład we wszelakiego rodzaju kasynach i tak dalej. Dodatkowo chciałbym wspomnieć, że rozbierany poker z pewnością nie jest grą dla wszystkich. Przeważnie ten poker realizowany był w agencjach towarzyskich i tak dalej, dlatego też uważam, że Ci z Państwa, którzy są potocznie mówiąc porządni, raczej nie odnaleźli by się w tej formie tejże właśnie gry. Jednak na pocieszenie chciałbym Państwu napisać, że istnieje naprawdę jeszcze wiele innych odmian pokera, które zachęcają swoim skomplikowaniem, dynamiką gry i innymi zaletami, które zastąpią Państwu widok rozebranych partnerów w konkretnej partii.


kasyna bonusy


kasyno gry online