ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Ruletka system 35:1 czyli skuteczna strategia typowania

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Gracze często pytają o ten system. Jednak już na początku musimy pewien fakt sprostować. Nie istnieje nigdzie opisany system 35:1 czyli strategia typowania. Nie mniej jednak doświadczeni gracze obstawiają swoje ulubione numery, gdyż kurs 35:1 jest bardzo kuszący.

Ruletka amerykańska z podwójnym zerem zwiększa matematyczne szanse kasyna do 5,27%, francuska(europejska) do 2,7% co jest korzystniejsze dla graczy. Gracze często analizują numery padające w ruletce i starają się stawiać na te które wypadają najczęściej. Pomimo, iż jest to gra zupełnie losowa, zgodzicie się chyba co do tego, iż jedynie czysto teoretyczne jest wypadnięcie 38 różnych numerów w ciągu 38 losowań. Pewne liczby zapewne się powtórzą. Mówi się, iż powtarza się około 1/3 wszystkich numerów. Czyli niektóre padają 2, 3 bądz nawet 4 razy a inne nie padają w ogóle.

Co zrobić w takim razie, żeby na takim systemie zarobić?

Musimy sobie przede wszystkim ustalić limity zysku oraz ryzyka. Twoja stawka maksymalna powinna być ograniczona do 4 krotności możliwej wygranej na najmniejszy wkład. Czyli jeśli najmniejsza stawka wynosi 1 jednostkę, to najmniejsza wygrana będzie 35 jednostek. 4 razy 35 = 140 , czyki maksymalna stawka na jednym kole będzie wynosiła 140 jednostek.

Minimalny planowany zysk powinien wynosić 1,5 krotność kwoty jaką się ryzykuje. Czyli jeśli stawiasz w jednym cyklu 140 jednostek to zysk powinien wynosić 210 jednostek.

Pamiętaj, iż należy wszystkie numery skrupulatnie notować, łącznie z zerami bądź też podwójnym zerem. W momencie jak zapiszesz chociażby dwa numery, które zostały wylosowane dwukrotnie, możesz przystąpić do gry.

Obstawiaj wszystkie numery, które padły więcej niż 2krotnie i dodawaj do nich kolejne numery, które będą stopniowo Kontynuuj grę do czasu aż nie otrzymasz 6 różnych powtarzających się numerów.

Nie stawiaj więcej niż na 6 numerów jednocześnie. Obstawiaj ciągle tą samą wysoką stawkę, powiedzmy 1jednostka na każdy z numerów, do czasu aż one nie wygrają. Gdy tak się stanie, wtedy wygrasz 35 jednostek za każdą 1 jednostkę.

Teraz grasz tak, iż rozdzielasz 36 jednostek na pierwotne numery. Zależnie od tego ile „Twoich” numerów jest jeszcze w grze tak rozdzielasz stawkę. Jeśli są dwa to stawiasz po 18 jednostek, jeśli 3 to po 12, jeśli 4 to po 9, 7 na 5 i 6 na 6.

W momencie gdy któryś z Twoich numerów padnie dwukrotnie po sobie, Twoją wygraną będzie wynosiła pomiędzy 210 a 630 jednostek!

W tym momencie osiągasz swój zysk!

Pamiętaj jednak, iż jest to dosyć ryzykowny system. Mimo wszystko ruletka to gra losowa, jednak przy umiarkowanym ryzyku oraz przy skrupulatnej obserwacji powinien on przynieść solidny zysk!


kasyna bonusy


kasyno gry online