ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Ruletka – system obstawiania w grze Martingale X 3

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

W Polsce przy 25-procentowej dopalacie do każdego zakładu Multilotka chcąc uzyskać 100% gwarancje skuteczności systemu należy potrajać stawkę aż do chwili trafienia wybranej liczby. Należy codziennie, aż do skutku obstawiać koniecznie ta sama wybrana przez siebie liczbę.

Wówczas wyniki będą następujące:

1) pierwszy dzień gry – stawiamy 1zl (koszt gry 1zl25gr)

2) drugi dzień gry – stawiamy 3zl (koszt gry 3zl75gr)

3) trzeci dzień gry – stawiamy 9zl (koszt gry 11zl25gr)

4) czwarty dzień gry – stawiamy 27zl (koszt gry 33zl75gr)

Jeśli wybrana przez nas liczba wypadnie w czwartym kolejnym dniu gry w ruletkę to wówczas odbierzemy wygrana w wysokości 54zl, przy czym wszystkie koszty przez nas poniesione to do tej pory 50zl ZATEM JEST ZYSK (choć bardzo niewielki… ale jednak na 100% bo wybrana liczba jaka by nie była padnie prędzej czy później) . Powyższy system daje zawsze zysk i to na 100% a jednak nie jest stosowany przez wytrawnych graczy.

Dlaczego?

Wśród graczy dla których gra w ruletkę stała się czymś więcej niż tylko gra w ruletkę – wręcz jedynym źródłem utrzymania (szczególnie dotyczy to Amerykanów) tego typu systemami dającymi niewielkie, choć rzeczywiście systematyczne zyski nikt już nie gra z uwagi na zbyt małe zyski.

Skoro istnieją prawdziwie dochodowe systemy dające czestrze wygrane!!! (tak to prawda) to po cóż stosować system wyraźnie słabszy? Na kolejnych stronach czytelnik będzie miał okazje zapoznać się z sednem system fortuna , wcześniej jednak pragnę poruszyć jeszcze tematykę związana z tzw. Graniem “dwójkami”, “trójkami” i “czwórkami” w ML.


kasyna bonusy


kasyno gry online