ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Stosowanie schematu pokera

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Zapewne jesteś zdziwiony tym, że gracze zajmujący pierwsze pozycje przy stole, mają niewielkie szanse na wygraną, bowiem istnieje niewiele układów kart, z którymi się wygrywa w porównaniu do innych pozycji.

Przyczyną tego jest to, iż osoba grająca po Tobie zawsze może podbić Twoją stawkę. Kiedy masz schemat kart własnych, wtedy uzyskujesz większą przewagę nad innymi zawodnikami jeśli grasz przy stole z niższy limitem, równym od $.10/.20 do $1/2.

Warto zwrócić uwagę na to, iż gra przy takim stole rzadko się kończy wyłożeniem kart. Dlatego też radzimy by nie oszukiwać i nie mylić innych graczy, ponieważ jest to najgorsza z możliwych strategii, która najrzadziej kończy się wygraną. Wiadome jest, że przy takich stołach większość graczy oczekuje szczęśliwej karty. Odczytuje się to po ich częstym sprawdzaniu flopa w nadziei na natknięcie się na silną rękę pokerową. Oczywiście zdarza się, iż zdobędą oni taką kartę, jednakże w dłuższym okresie taka strategia nie przynosi wygranej. Dla takiego rodzaju stołu niezwykle ważne jest obstawianie i podbijanie w momencie kiedy posiadamy obiecującą kartę, dodatkowo należy pamiętać o tym, że spowalnianie tempa gry przekłada się na wzrost ryzyka przekazania karty pozostałym graczom. Także podjęcie decyzji odnośnie Flopa, Turna i Rivera jest ława: obstawiaj, sprawdza bądź podbijaj stawkę, kiedy posiadasz wartościowe karty, pasuj kiedy nie są one warte dalszej gry.


kasyna bonusy


kasyno gry online