ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Strategie gry w blackjack w kasynie

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Czy zdążyłeś juz poznac podstawowe strategie gry w blackjack w kasynie
Chociaż z jednej strony gra w blackjacka jest bardzo prosta, bo jedyne co musimy zrobić to zbliżyć się do liczby 21 punktów lub jeszcze lepiej tę liczbę punktów uzyskać, to jednak praktyka w grze pokazuje, że głównym czynnikiem determinującym sukces prócz szczęścia w kartach są podejmowane przez nas decyzje.

Niestety cały pierwszy ruch w grze blackjack należy do gracze. Nie może on tak jak krupier grać do oporu i ryzykować aż okaże się lepszy albo przekroczy liczbę punktów 21, tym samym przegrywając. Musi w pewnym momencie zdecydować czy liczba 16, 17 punktów jest ok, wystarczy, czy może jeszcze ryzykować i dobierać kartę by być bliżej „oczka”. Tymczasem krupier takiego problemu nie ma, bo zawsze dobiera kartę by okazać się lepszym albo automatycznie przegrać, co powoduje, że przewaga leży po stronie kasyna.

Strategie gry w blackjack w kasynie opierają się przede wszystkim na wyliczeniach kart. Nie jest to możliwe byśmy liczyli karty w stacjonarnym kasynie, no chyba, że dysponujemy bardzo szybko działającym umysłem. Znacznie częściej jednak liczy się karty w grze w kasynie internetowym, gdzie mamy czas na podjęcie decyzji, a przede wszystkim wykorzystywać możemy specjalistyczne oprogramowanie komputerowe.

Owo oprogramowanie jest naszą strategią gry w blackjacka. Chociaż wszystko moglibyśmy rozpisywać na kartce i analizować, tak jak robiono to wiele lat temu, to jednak znacznie lepiej jest wprowadzić do algorytmu komputerowego posiadane karty przez nas, przez krupiera i inne karty, które „zeszły na stół” po czym program komputerowy podpowie nam jaki powinien być następny krok. Możemy spasować, dobrać kartę, podzielić lub pomnożyć stawkę, a najrozsądniejsze z matematycznego punktu widzenia rozwiązanie podpowie nam komputer.

Przy jego wykorzystaniu, przy wykorzystaniu strategii gry w blackjack możemy ograniczyć przewagę kasyna do nieco mniej niż 1 % więc jeśli tylko dopisze nam szczęście możemy szybko zarobić niezłe pieniądze w naszym ulubionym kasynie online lub też stacjonarnym, jeśli w takim wolimy grać na pieniądze !


kasyna bonusy


kasyno gry online