ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Tajniki gry w pokera

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Popularność pokera Texas Holdem z roku na rok zatacza coraz większe kręgi. Ludzie kuszeni chęcią zysku coraz częściej odwiedzają kasyna oraz organizują towarzyskie turnieje w domach, czy też klubach.

Jednak mimo dużej liczby graczy, którzy zasiadają przy zwykłych lub też wirtualnych stołach nie wiele osób tak naprawdę wie jak powinno się profesjonalnie rozgrywać pokerowe partie. Pierwszą podstawową zasadą jaką rządzi się gra poker to minimalizacja strat. Wiele osób zapominając o tej ważnej zasadzie bezmyślnie traci posiadane żetony wchodzą nawet z tak zwaną słabą ręką, czyli słabymi dwiema początkowymi kartami. Takie posunięcia na dłuższą metę mogą zakończyć się porażką mimo, iż kilka partii może okazać się dla nas szczęśliwych.
Gra poker opiera się w dużej mierze na umiejętności przewidywania możliwości układów kart, a także zachowania przeciwników, z którymi będziemy zmuszeni stoczyć zacięte boje w turniejach lub też popularnych kieszówkach, w których w każdej chwili możemy odejść od stołu. Analizując karty jakie dostaniemy na rękę musimy zwrócić uwagę na ich możliwe wykorzystanie w dalszej części gry. Najlepszą kombinacją kart jest oczywiście wysoka para na ręce lub też jakakolwiek para, jednak tego typu karty są mocne zwłaszcza przy większej liczbie graczy, gdzie prawdopodobność wyższych układów jest mniejsza. Innymi dobrymi kartami z ręki, którymi warto grać są tak zwane konektory, czyli karty w kolorze o kolejnych wartościach, które możemy wykorzystać układając strita lub też kolor.
Tego typu karty są równie perspektywiczne co para, jednak tak naprawdę nie dają gwarancji, iż na flopie pojawią się pozostałe karty, które utworzą ciekawy układ. Tak naprawdę decyzja czy gra poker będzie przez nas kontynuowana jest uzależniona od wielu czynników, takich choćby jak ilość graczy, którzy weszli do gry, ilość posiadanych żetonów, czy też pozycja przy stole.


kasyna bonusy


kasyno gry online