ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Taktyka i strategia gry w pokera

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Taktyka i strategia gry w pokera
Poker Online często jest pomijany w dyskusjach na temat rozwoju tej dziedziny gier karcianych. Jakże często zwraca się uwagę na gry organizowane w kasynach, turnieje World Poker Tour i wielkiego Chris’a Moneymaker.

Wprawieni gracze nie zaprzeczą jednak wkładowi stron pokerowych w sieci. Nie potrzebujesz podróżować (czasem są to ogromne odległości) aby zagrać w pokera. Kliknięciem myszki przenosisz się do jakiegokolwiek stolika z wybranymi przez Ciebie stawkami.

Zwiększa to znacznie szansę początkujących graczy. Mając możliwość grania o dowolnej porze dnia i nocy, w zaciszu własnego domu, gracz może przyłączyć się do wirtualnej rozgrywki na kilka rozdań lub parę godzin, w zależności ile czasu chce poświęcić grze. Z racji, iż rozdania są szybsze niż w standardowych kasynach, gracz może zdobyć w ciągu sześciu miesięcy tyle doświadczenia, ile przedtem zajęłoby mu kilka lat.

Oczywiście są też gracze, którzy narzekają, iż gra online nigdy nie odda wrażeń ani gry psychologicznej, która wiąże się ze spotkaniem oko w oko z przeciwnikiem. Podczas gdy gra w rzeczywistym pokoju pokerowym ma swoje niewątpliwe zalety, znajdzie się jednak wiele korzyści jakie niesie ze sobą gra online. Możliwość przejrzenia historii rąk, wyśledzenia statystycznej gry i nie przejmowania się zbytnio wycofaniem się z gry to tylko nieliczne z nich.

Istnieje jedna opcja gry online, która jest w zasadzie niedostępna w większości zwyczajnych pokojów pokerowych, a ja osobiście uważam, iż przyczyniła się ona do podwyższenia moich umiejętności jak żadna inna. Jest to rozgrywka Head’s up w Texas Hold ‘em no limit. Podczas gdy kasyna zazwyczaj nie oferują tej gry ze względu na jej nieopłacalność, w sieci jest ona dostępna całą dobę.

Wielu zwolenników twierdzi, iż poker online jest świetny do pracy nad podstawani. Po prostu graj i jakoś będzie. Jeśli to jedyne czego szukasz w sieci, to robisz sobie niedźwiedzią przysługę. W pokerze znajdziesz dużą dawkę psychologii, a możesz pracować nad tą dziedziną zarówno grając online jaki w życiu

Head’s up jest rozgrywką wymagającą trzeźwości umysłu, odwagi i determinacji. Jeśli gra w pokera jest jak działania wojenne, head’s up jest niczym użycie głowic jądrowych. Jeśli czekasz na dobre karty, zostaniesz zjedzony żywcem. Będziesz zmuszony oglądać wiele flopów, a wtedy gdy zobaczysz ich wystarczająco dużo, zrozumiesz jak ciężko jest dostać świetne karty na ręke. Wymagać to będzie od Ciebie rozwinięcia dobrej strategii po flopie. Ten moment gry to pięta achillesowa wielu graczy, ponieważ nie mają oni zbyt wielkiego doświadczenia na tym polu. W pełnej grze stolikowej łatwo wpaść w pułapkę grania flopów z dobrymi kartami i pasowania w sytuacji gdy takowych nie masz. Osobiście uważam, że zbyt wielu graczy łatwo oddaje szansę przeciwnikom.


kasyna bonusy


kasyno gry online