ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Typowanie SINGLI u bukmachera przez komputer

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Typowanie SINGLI u bukmachera przez komputer nie jest skomplikowane. Wielu typerów posiadających większy kapitał typuje tzw. SINGLE – czyli jeden typ na kupon. W ten sposób można typować dyscyplinę z której mamy największą więdzę i łatwy oraz szybki dostęp do ostatnich aktualnych informacji.

Jak wiadomo typując w ten sposób mamy o wiele większe prawdopodobieństwo niż w przypadku typowania kilku spotkań. Typując w ten sposób wybiera się spotkania najbardziej prawdopodobne (przeważnie dobrego faworyta), więc kurs nie jest wysoki. W celu wygrania większych pieniędzy zmuszeni jesteśmy zainwestować w zakład większe pieniądze. Niestety i w tym przypadku nie możemy liczyć na 100% i prosty zysk. Warto więc przy tym sposobie typowania dokładnie przeanalizować grę obydwu drużyn, zobaczyć ostatnie wyniki, dowiedzieć się czy wszyscy zawodnicy są w dobrej formie. Można także pochodzić po stronach internetowych, forach dyskusyjnych i upewnić się, że rzeczywiście warto obstawić to spotkanie.

Jeżeli interesuje Ciebie granie w ten sposób to polecamy posiadanie kont w kilku internetowych firmach bukmacherskich. Jest to dobre rozwiązanie gdyż przed puszczeniem danego typu warto porównać kursy i puścić zakład tam gdzie jest to najbardziej opłacalne dla Ciebie. Zobacz dział Typuj w Internecie, aby uzyskać informacje jak wygląda typowanie przez Internet!
Sprawdź jak wygląda w praktyce typowanie SINGLI u bukmachera przez komputer.


kasyna bonusy


kasyno gry online