ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Wild West Slot – zarabiaj grając online w gre wild west

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Wild West Slot , zacznij wygrywać
Zapraszamy do gry Wild West! Wprowadzi Cię ona w świat dzikiego zachodu, gdzie poczujesz prawa rządzące naturą człowieka. Wild West to gra wrzutowa, która posiada dodatkową zaletę funkcji „gry w grze”.

Dzięki niej możesz zwiększyć swoją wygraną i sprawić, że rozrywka będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Strzelaj do bandytów, zgarniaj ich majątek i wygrywaj pieniądze dzięki Wild West- grze stworzonej specjalnie dla Ciebie!

Wild West to 5-bębnowa, 9-liniowa maszyna wrzutowa, posiadająca funkcję „gra w grze”.

Klikając w przycisk JEDNA LINIA uaktywniasz linie do stawiania zakładów. Za każdym razem, gdy klikasz, zostanie dodana nowa linia zakładu oraz stawiany w niej zakład o kwocie €0,10. Gdy wszystkie 9 linii będzie uaktywnionych, klikając ponownie rozpoczniesz proces od samego początku (dodając kolejne €0.10 przy każdym kliknięciu).

Gdy chcesz aktywować 9 linii jednoczesnie, wybierz opcję WSZYSTKIE LINIE.

„MAKS ZAKŁAD” to opcja umożliwiająca umieszczenie maksymalnych zakładów na wszystkich liniach (€1, czyli w całości €9) a także przystąpienie do kręcenia bębnami.

Wybierając opcję „CZYŚĆ ZAKŁAD” masz możliwość wyczyszczenia całego zakładu na wszystkich liniach.

Obok linii zakładu widoczna jest suma za zakład na każdej linii. Znajdujący się poniżej bębnów ZAKŁAD to całkowita suma zakładów.

By rozpocząć grę należy kliknąć przycisk KRĘĆ, nacisnąć spację lub klawisz Return.

Wygrana z zakładu jest sumowana jako wysokość zakładu wygrywającej linii pomnożona przez kwotę z tabeli wypłat dla odpowiedniej kombinacji.

Klikając na tabelę wypłat gracz zapoznaje się z wypłatami.

W celu rozpoczęcia strzelania w jednej linii zakładu powinny pojawić się jednocześnie trzy lub więcej pistoletów. Strzelanie to funkcja „gry w grze” a także znakomita okazja, by pomnożyć swoją wygraną. Zadaniem gracza w strzelaninie jest namierzenie i celny strzał w bandytę.

Gdy więcej niż jedna wybrana linia pokazuje trzy lub więcej pistoletów, wciąż pozostaje jeden strzał, ale wygrana w Wild West zwiększa się.
Jeśli gracz zastrzeli szefa bandy automatycznie dostaje się do ich kryjówki, gdzie znajduje się ukryty skarb. Aby go odnaleźć wystarczy tylko kliknąć w wybrane miejsce, gdzie może znajdować się skarb.


kasyna bonusy


kasyno gry online