ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Wpłata pieniędzy na swoje konto gracza przez np Trustly

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Do rozpoczęcia gry w Tobet konieczne będzie zdeponowanie środków na zakłady np za pomoca Trustly. W tym celu klikamy w opcję „Wpłata”, którą znajdziemy w prawej górnej części strony (dostępne po prawidłowym zalogowaniu).

Następnie zostaniemy przeniesieni w miejsce, w którym możemy tego dokonać. Najpierw określamy metodę wpłaty przez wybór odpowiedniej zakładki na górze, np. karta kredytowa, konto Neteller, konto Moneybookers, czy P24.
Po dokonaniu wyboru jednej z opcji wprowadzamy niezbędne dane. Dla przykładu korzystając z opcji Skrill wpisujemy jedynie kwotę depozytu, zaś używając karty kredytowej należy określić szereg danych, które ją zindywidualizują.

Co do zasady, wpłaty na konto nie są związane z prowizjami. Wyjątkiem jest depozyt za pomocą karty kredytowej, który kosztuje nas 2.25% kwoty depozytu oraz szybki przelew bankowy (2%). Suma minimalnej wpłaty zależy od jej metody. W przypadku Neteller i Skrill jest to 40 zł, ale przez P24 deponujemy już od złotówki.

Niezależnie od wyboru metody złożenia depozytu, nasze środki są chronione w ten sam sposób. Korzystamy bowiem z certyfikowanych kanałów bankowości elektronicznej, zaś wszelkie dane, o ile nie zostały przez nas udostępnione osobom trzecim uzyskują klauzulę poufności. Przy wpłatach mozna ta,że uzyć Viabuy Prepaid, EntroPay, Paysafecard lub Ecopayz.


kasyna bonusy


kasyno gry online