ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Wybór stawek w Pokerze

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Ważnym elementem gry jest wybór stawek w Pokerze

Pokerroomy oferują bardzo różne stawki na których można grać w pokera. Najczęściej wyboru dokonuje się na podstawie wielkości małej i dużej w ciemno, bądź maximum pieniędzy jakie można wnieść na stolik.

Najniższe stawki na które można trafić mają dużą w ciemno wynoszącą 2 centy amerykańskie oraz małą w ciemno wynoszącą 1 cent. Można wnieść maxymalnie 5 dolarów na taki stół a minimalnie1 dolara.

Zalecamy zasiadanie do najniższych stawek niezależnie od zasobności portfela. Z początku będziemy niestety popełniać błędy które mogą nas kosztować pieniądze. Jeśli dopiero zaczynamy przygodę z pokerem utrata sporej sumy pieniędzy może być bardzo zniechęcająca. Zrobienie takiego samego błędu może nas kosztować 1 dolara lub 20 dolarów gdy gramy na stawkach wyższych. Jeśli wyciągniemy ten sam wniosek płynący z rozdania które przegraliśmy to lepiej gdy kosztuje ono 19 dolarów mniej.

Poza tym lepiej zacząć wygrywać na niższych stawkach i przenosić się na wyższe niż na odwrót. Na wyższych stawkach gra jest o wiele bardziej agresywna. Wymaga ona większych umiejętności i z pewnością żaden gracz początkujący nie będzie tam wygrywać długoterminowo. W pokerze nie liczy się to ile wygramy danego rozdania,danej sesji, czy dnia. Liczy się to czy potrafimy powtórzyć swoje wyniki przez tydzień, miesiąc bądź rok.

Dużo osób zaczynając grę w pokera wchodzi na wyższe stawki niż pozwala na to ich poziom gry. Po wygraniu kilku większych pul nabierają pewności siebie. Gdy zaczynają przegrywać traktują to jako złą passę nie chcąc się przyznać przed sobą ,że są za słabi aby dorównać reszcie graczy umiejętnościami. Nie pozwól by poker był dla Ciebie źródłem frustracji czy też serią niepowodzeń.
Jak wiesz już jak przeprowadzić wybór stawek w Pokerze to możesz zagrać online.


kasyna bonusy


kasyno gry online