ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Wyniki losowań ruletki i innych gier liczbowych można przewidzieć śledząc wcześniejsze losowania ?

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Odpowiedz na to pytanie dla wielu ludzi spędzających setki nocy przy zeszytach i komputerach, w których odnotowują wyniki kolejnych losowań może być po prostu przykra.

Wiara w to, ze “liczby, które zostaną wylosowane można przewidzieć” opiera się na założeniu, ze poprzednio wylosowane liczby maja wpływ na te, które dopiero zostaną wylosowane.
Lub nieco inaczej: że wszystkie losowania odbywają się według specyficznego „schematu liczbowego”, który choć Nidy przez nikogo nie dowiedziony, zdaniem niektórych istnieje – trzeba go tylko “odnaleźć”. Tak czy inaczej mechanizm “przewidzenia liczb”, które wypadną ma się opierać na analizie liczb wylosowanych wczoraj, przedwczoraj 3 dni temu itd a zatem każdy z tych sposobów zakłada, ze poprzednie losowania maja wpływ na losowania późniejsze. Niestety sa to metody całkowicie pozbawione podstaw naukowych a nawet przeczące oczywistym naukowym prawdom. Aby sobie to uświadomić musimy zdać sobie sprawę z tego, ze “kulki do losowania nie maja pamięci” i sa martwa nieożywioną materia. Podobnego typu przewidywania mogą się okazać słuszne i całkowicie uzasadnione w toku analizy i przewidywania wyników zawodów sportowych. Jeśli minionej niedzieli Real Madryt w spotkaniu wyjazdowym pokonał FC Barcelone to uzasadnione będzie przypuszczenie, ze zawodnicy tego klubu sa w wystarczającej dyspozycji by u siebie, na stadionie w Madrycie odnieść sukces ze słabsza od FC Barcelony drużyną. Dzieje się tak, dlatego, ze w zawodach sportowych biorą udział ludzie. Ludzie ci (zawodnicy) miewają lepsze i gorsze okresy. Wiele czynników ma wpływ na ich formę sportowa, jak choćby ilość rozgrywanych meczy, kontuzje odniesione we wcześniejszych rozgrywkach, atmosfera w drużynie itp. Niekiedy już w udzielanych przez zawodników przed, w trakcie i po zawodach sportowych wypowiedziach i wywiadach widać słabszą bądź lepsza dyspozycje, nastrój panujący w drużynie.

Na podstawie tym podobnych, bardzo licznych i niezwykle zróżnicowanych czynników możemy pokusić się -na drodze wnikliwej analizy- o przewidywanie wyników rozgrywek sportowych. A przyjrzyjmy się teraz w podobny sposób liczbom np. Tym losowanym w ML. Na podstawie, jakich czynników można je “analizować”? Przecież one nie maja “lepszej lub gorszej dyspozycji”, “dobrej formy” tak samo jak i w ogóle nie maja niczego, co “ludzkie”. Można je, zatem “analizować” wyłącznie na podstawie tego czy zostały wylosowane i kiedy lub, w jakich okresach były losowane. Niestety nawet najgłębsza analiza nie prowadzi do jakichkolwiek nawet choćby w najmniejszym stopniu logicznych wniosków. To, ze liczba 3 nie wypadła przez np. 15 ostatnich losowań nie ma wpływu ani na to ze “teraz już powinna wypaść” ani tez na to, ze “skoro nie wypadała tyle razy to znaczy, ze znów nie wypadnie”. Fakt wypadania przykładowej liczby “3″ lub tez jej od wielu kolejnych losowań “nie wypadania” nie ma jakiegokolwiek -podkreślam nawet najmniejszego znaczenia dla tego czy zostanie ona wylosowana np. w najbliższym losowaniu.

Nie istnieje na świecie żadna metoda na “przewidzenie” liczb które zostaną wylosowane? Czy aby na pewno? Spośród setek ludzi zajmujących się grami liczbowymi, z jakimi miałem okazje rozmawiać na przestrzeni ostatnich lat znalazła się pewna grupa ludzi twierdzących, ze niektóre liczby “nigdy” nie wypadają inne z kolei wypadają bardzo często – ale tylko do chwili wymiany kompletu kół służących do losowania. Nawet gdyby w tej teorii było nieco prawdy -choć oczywistym jest, ze ewentualne “różnice” pomiędzy losowanymi kulkami z pewnością, jeśli naprawdę by istniały to były by minimalne- to “przewidywanie” na tej podstawie liczb, które wypadną także jest nieskuteczne, bo nie możemy przewidzieć, kiedy zostanie Wymieniony komplet kul w maszynie losującej

Posiadając ta wiedze, każdy grający powinien poczuć się “wyzwolony”. Wyzwolony od bezsensownego wielogodzinnego analizowania minionych losowań. Podobnej analizy próbowało już miliony ludzi i nieomal każdy z nas grających przeszedł także i ten etap, ale NIKOMU nie udało się w ten bardzo pracochłonny sposób dojść do sedna. Nie analizujmy wiec liczb, bo ich “analizowanie” w żaden sposób nie pomoże nam przewidzieć, które zostaną wylosowane. Analizujmy za to nadchodzące wydarzenia sportowe. To właśnie w zakładach sportowych jest miejsce na analizę i to właśnie w zakładach sportowych analitycy odnoszą największe sukcesy. Jeśli zatem w grach liczbowych nie da się wygrywać na drodze “przewidywania” liczb, które wypadną to, w jaki sposób można w ogóle wygrywać?

Wyłącznie na drodze zastosowania odpowiedniego stawkowania. W grach liczbowych JEDYNYM sprawnym “narzędziem”, jakim grający może się posługiwać sa odpowiednie systemy. W zakładach sportowych mamy do dyspozycji jeszcze analizę. Analiza wsparta odpowiednim system stawkowania pozwala niwelować przewagę, jaka posiada nad grającym organizator zakładów. Dlatego właśnie 2% grających w bukmacherskie zakłady sportowe uzyskuje Ciągle, właściwie stałe dochody z tej gry. Dalece prawdopodobne, ze i Ty szanowny czytelniku jesteś w tych wyjątkowych i bardzo “niewygodnych” dla organizatorów zakładów dwóch procentach. Masz wiec pewnie świadomość, ze tak jak istnieją ludzie “żyjący z zakładów sportowych” tak nie istnieją ludzie “żyjący z gry w multilotka” (w sensie gry w sposób “tradycyjny” – czyli na wybieranie konkretnych liczb). Jeśli ktokolwiek z osób związanych z Multilotkiem może z niego “żyć” (nie licząc całej masy osób pracujących w Lotto) to chyba tylko osoby sprzedające “metody”, które rzekomo pozwalają na przewidywanie liczb, które wypadną.

Nam realistom pozostaje jedynie w “walce” o wygrane wspierać się tym, co będąc dorobkiem wielu pokoleń grających pomogło wielkiej ich grupie wyjść z gry, z podniesiona głową i pieniędzmi – czyli odpowiednie systemy stawkowania, wywodzące się z ruletki. O tym właśnie będzie dalsza część tego opracowania.


kasyna bonusy


kasyno gry online