ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Wypłata wygranych pieniędzy przez Trustly

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Zakłady bukmacherskie obstawia się po to żeby wygrywać i móc się cieszyć wygraną. W tym celu musimy przejść przez proces wypłaty środków np przez serwis Trustly. Najpierw należy zalogować się na konto gracza, a następnie wybrać opcje „Wypłata” w prawym górnym rogu witryny.

Kolejno zostaniemy przekierowani na stronę, na której zdecydujemy o metodzie podjęcia środków.

Gracze, którzy są świeżo po założeniu konta nie będą mięli wyboru. Pozostanie im bowiem jedynie wypłata na konto bankowe. Pozostałe metody powinny pojawiać się po skorzystaniu z nich przy wpłacie i weryfikacji konta.

Podczas tego procesu wypłaty powinniśmy dokładnie wypełnić wymagane pola, tak aby środki nie trafiły przypadkowo do kogoś innego ze względu na np. błędne wprowadzenie numeru konta. Co do zasady wypłaty nie są obwarowane prowizją. Czas oczekiwania na pieniądze to standardowo od 2 – 5 dni roboczych przy przelewach bankowych i od 24 – 48 godzin w przypadku portfeli internetowych. Operacje finansowe z kasynami i zakładami mozna także wykonywać przez Ecopayz, Viabuy Prepaid Mastercard®, EntroPay, Paysafecard jednak najpopularniejsze sa Skrill i Neteller.


kasyna bonusy


kasyno gry online