ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Nie ma żadnego 100 % skutecznego systemu do gry w ruletkę bo gdyby był to zaczęli by grać wszyscy i kolektury by upadły

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-

Prawda czy fałsz?

Istotnie nie ma i nigdy nie powstanie żaden skuteczny system niwelujący przewagę organizatora zakładów Multilotka w “tradycyjnej” formie lub gry w ruletkę. Jeśli prawdopodobieństwo padnięcia danej kombinacji liczb wynosi 1:72 a ewentualna wyplata stanowi x26 to tego nigdy nie da się zniwelować.

Sa jednak systemy wykorzystujące pewne możliwości, które czynią, ze “walka” grającego z organizatorem zakładów staje się “równa walka” a nie “gra do jednej bramki”. Przy zastosowaniu odpowiedniego systemu stawkowania (zapożyczonego z ruletki) i właściwego doboru typów możemy na dłuższą metę być “na plus”. Sposoby gry przedstawione w dalszej części wykazują, ze ciągle wygrywanie jest możliwe.

Czy jednak z tego powodu kolekturom grozi “krach”? Absolutnie nie. Choćby z tego powodu, ze nigdy nie zabraknie ludzi grających na “chybil-trafil” w gry, w których obowiązują krzywdzące dla uczestników gry zasady. Nawet gdyby nastał czas, ze opracowania takie jak to, które teraz Państwo czytacie będą dostępne na rogu każdej ulicy, w każdym kiosku z gazetami to i tak dla większości ludzi łatwiejsze będzie bezpowrotne stracenie pieniędzy wydanych na “niesprawiedliwe” gry liczbowe niż wymagające sporo wysiłku przeczytanie i ZROZUMIENIE oczywistych prawd w nim zawartych. Dużo łatwiej “coś zrobić i nic nie myśleć” niż najpierw myśleć i rozumieć a dopiero potem “coś zrobić”. Dodać tez trzeba, ze zdecydowana większość grających nie tylko nie posiada wręcz żadnej wiedzy o grach liczbowych, ale do tego jeszcze “liczy na szczęście” a właśnie z tego na całym świecie żyją firmy organizujące losowania.


kasyna bonusy


kasyno gry online